Оставьте заявкуОставьте заявку

Допоможи українській армії
Каталог товарів
Наші переваги
  • Доставка по всій Україні
  • Відправка впродовж 48 годин
  • Доступний самовивіз
  • Гарантія на всі моделі
  • Тест Драйв
З настанням теплої погоди, доглядом снігу та зайвої вологи так і хочеться сісти на велосипед, від...
Опубліковано: 04.04.2022
Часто буває так, що покупці не бачать сенсу купувати велосипед за 20 тис. грн., коли в іншому маг...
Опубліковано: 31.03.2022
Language  Russian Ukrainian

Новини

Відображати:
 

З настанням теплої погоди, доглядом снігу та зайвої вологи так і хочеться сісти на велосипед, відчути свободу, струсити пил застою з себе та свого залізного коня. У вашому розпорядженні буквально все: від трас до лісових стежок.

Поки велосипед чекав свого часу, його технічний стан точно не покращився, а значить транспорт потребує обслуговування: перевірка головних вузлів, додаткових, очищення, мастило тощо. Фахівці вважають, що найкращий варіант – це повне розбирання та перевірка. Подібне самостійне обслуговування займе багато часу, тому краще довіритись професіоналам магазину Sporte. Ви можете бути впевнені, що велосипед, як звичайний, так і електроперебереться цілком і повністю із заміною необхідних частин при узгодженні.

Опубліковано:  04.04.2022 22:48

Часто буває так, що покупці не бачать сенсу купувати велосипед за 20 тис. грн., коли в іншому магазині такий же віддають за 10 тис. Поспішаємо вас розчарувати – схожість лише зовнішня. Якщо розпочати детальний розгляд, то навіть новачок побачить суттєву різницю.

Насправді існує кілька дієвих правил, які допоможуть відрізнити підробку і уникнути покупки подібного транспорту, адже це загрожує додатковими вкладеннями, а довговічність і зовсім виключена.

Опубліковано:  31.03.2022 22:53

Майже у всіх цивілізованих країнах пересідають на електротранспорт, навіть власники автомобілів. Така ініціатива, а також переваги дісталися і наших широт.

Зазначимо, що видів електротранспорту досить багато, і список поповнюється щороку. А що краще вибрати: електроскутер чи електровелосипед? Які переваги та що краще для новачків?

Опубліковано:  29.03.2022 23:01

Вибрати велосипед - справа не проста, тому що транспорт підбирається на довгий час і слід враховувати всі його параметри: призначення, комплектація, бюджет, тип байка. Зазначимо, що навіть професіонали часом важко зробити точний вибір, що вже говорити про новачків.

Дана проблема - цілком нормальні труднощі, тому що існує більше 30 видів мотоциклів і враховувати всі їх особливості дуже важко.

Якщо ж говорити про покупку електровелосипеда, то в цьому випадку на перший план виходить потужність, привід та його розміщення, ємність батареї, виробник.

Опубліковано:  27.03.2022 23:04

Догляд та регулярне ТО – необхідні дії для будь-якого велосипеда без винятку, але особливо електричного транспорту. Справа в тому, що технологічні запчастини особливо вимогливі до догляду, адже мають на увазі швидке зношування і пошкодження. Якщо такі деталі використовувати неправильно, то поломка не змусить чекати.

Правильно доглядати потрібно електровелосипедами будь-якої цінової категорії. Простими словами, хорошого ТО потребує і преміальний елекробайк, і бюджетний. Тільки в цьому випадку вони залишаться практичними та максимально комфортними.

Опубліковано:  25.03.2022 23:07